Przetarg pisemny nieograniczony na dzierżawę powierzchni handlowej 2 x 1 m2 na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Skłodowskiej – Curie przy ul. Parzęczewskiej 35 - LPM

Zgierz, dnia 02.12.2019 r.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
im. M. Skłodowskiej – Curie w Zgierzu

z siedzibą ul. Parzęczewska 35, 95-100 Zgierz

ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na dzierżawę  powierzchni handlowej 2 x 1 m2 na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Skłodowskiej – Curie przy ul. Parzęczewskiej 35 (zwanego dalej Szpitalem) z przeznaczonej na usytuowanie 2 automatów sprzedających.

Warunki przetargu

Ofertę mogą składać osoby fizyczne i prawne oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

1. Stawkę wywoławczą czynszu dzierżawnego ustala się w wysokości:
    - 550,00 zł x 1 m2 = 506,00 zł/ m2 + VAT wg obowiązujących stawek
     ( za 1 m2 / 1 automat do sprzedaży słodyczy, zimnych napoi)
    - 660,00 zł x 1 m2 = 660,00 zł / m2 + VAT wg obowiązujących stawek
    ( za 1 m2 / 1 automat do sprzedaży napoi gorących – kawa, herbata)

2. Termin składania ofert upływa 23.12.2019 r. o godz. 1400 .
    Oferty należy składać wyłącznie w Kancelarii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego  w Zgierzu przy ul. Parzęczewskiej 35 w zamkniętych kopertach z napisem: „Oferta dzierżawy –  automaty do sprzedaży
  1. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 500,00 zł.
    Kwotę wadium należy wpłacić w Kasie Szpitala, która jest czynna w dni robocze w godz. 1200 – 1400  lub na rachunek bankowy Szpitala - 98 8783 0004 0111 5994 2000 0003.
    Kserokopie dowodu wpłaty wadium należy dołączyć do składanej oferty.
  1. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 23.12.2019 r. o godz. 14:15 w Budynku Administracji pok. 14.
  1. Przedmiot dzierżawy można oglądać w terminie od dnia ukazania się ogłoszenia do dnia poprzedzającego termin składania ofert. Szczegółowych informacji udziela Dział Techniczny tel. 42 71-44-331.
  1. Szpital zastrzega sobie prawo zamknięcia przetargu bez wybrania którejkolwiek z ofert, jak
    również prowadzenia dodatkowych negocjacji z oferentami, którzy zaoferują taką samą cenę.
Sprostowanie

12_2019.zip (329.66 KB)