Przetarg pisemny nieograniczony na najem pomieszczenia o powierzchni 9,9 m2 (z przeznaczeniem na działalność społeczną) położonego w Zgierzu przy ul. Parzęczewskiej 35 - LPM

Zgierz, dnia 03.07.2019 r.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
im. M. Skłodowskiej – Curie w Zgierzu
z siedzibą ul. Parzęczewska 35, 95-100 Zgierz

ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na najem pomieszczenia o powierzchni 9,9 m(z przeznaczeniem na działalność społeczną) położonego w Zgierzu przy ul. Parzęczewskiej 35 będącego w użytkowaniu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Skłodowskiej – Curie w Zgierzu, zwanego dalej Szpitalem

Warunki przetargu

Ofertę mogą składać osoby fizyczne i prawne oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

1. Stawkę wywoławczą czynszu lokalu ustala się w wysokości 4,10 zł/m2 netto miesięcznie tj. 4,10 zł/m2 netto x 9,9 m2  = 40,59 zł miesięcznie netto + VAT wg obowiązujących przepisów.
  2. Termin składania ofert upływa 24.07.2019 r. do godz. 1400 .
    Oferty należy składać wyłącznie w Kancelarii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu przy ul. Parzęczewskiej 35 w zamkniętych kopertach z napisem:
    Oferta najmu – przetarg 9,9 m2
  3. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości  200,00 zł
    Kwotę wadium należy wpłacić w Kasie Szpitala, która jest czynna w dni robocze w godz. 1200 – 1400  lub na rachunek bankowy Szpitala – 98 8783 0004 0111 5994 2000 0003
    Kserokopie dowodu wpłaty wadium należy dołączyć do składanej oferty.
  4. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 25.07.2019 r. o godz. 10:30 w Budynku Administracji, p. 14.
  5. Przedmiot lokalu można oglądać w terminie od dnia ukazania się ogłoszenia do dnia poprzedzającego termin składania ofert. Szczegółowych informacji udziela Dział Techniczny tel. (42) 71-44-331.
  6. Szpital zastrzega sobie prawo zamknięcia przetargu bez wybrania którejkolwiek z ofert, jak  również prowadzenia dodatkowych negocjacji z oferentami, którzy zaoferują taką samą cenę.

07_2019.zip (177.91 KB)

Autor : Kubacki Łukasz