Zapytanie Ofertowe 13.09.2018 - Zakupu tabletów wraz z oprogramowaniem i specjalistyczną aplikację służących zwiększeniu dostępności osób głuchych i niedosłyszących - LPM

ZAPYTANIE OFERTOWE

Szanowni Państwo

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie z Zgierzu jako Lider Grupy Zakupowej Szpitali Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, planuje przeprowadzenie postępowania przetargowego i udzielenie zamówienia „Zakupu tabletów wraz z oprogramowaniem i specjalistyczną aplikację służących zwiększeniu dostępności osób głuchych i niedosłyszących”.

W związku z powyższym uprzejmie proszę o przedstawienie oferty cenowej na zakup 88 szt. tabletów (specyfikacja w załączniku nr. 1 do zapytania ofertowego) wraz z 24 miesięcznym abonamentem dla każdego urządzenia, na usługę tłumacza on–line. Usługa będzie dostępna min. w dni robocze w godzinach 8 – 18, poprzez aplikację mobilną Wykonawcy, służącą do nawiązywania wideopołączeń. Aplikacja musi mieć funkcję wywoływania wideopołączenia oraz możliwość wprowadzenia danych teleadresowych Uczestnika Grupy Zakupowej.

Tłumacz on-line oznacza usługę dostępu do zdalnego tłumacza języka migowego posługującego się Polskim Językiem Migowym, który tłumaczy rozmowę w czasie rzeczywistym pomiędzy słyszącym pracownikiem a niesłyszącym pacjentem.

Ofertę cenową proszę złożyć wyłącznie w formie elektronicznej na adres  do dnia 18.09.2018 roku.

Szczegółowych informacji odnośnie przedmiotu zapytania udziela:

Radosław Piotrowski, tel. 509 204.595, e-mail:

Autor : Posmyk Piotr
Data publikacji : 13 września 2018